taniec towarzyski

To nie tylko wyrafinowana sztuka, ale także przyjemna aktywność. Na zajęciach uczymy gorących tańców latynoamerykańskich jak samba, cha-cha czy jive, a także eleganckich standardowych jak walc angielski, wiedeński czy tango. Prowadzenie i poziom jest dostosowany do wieku uczestników – dzieci, młodzieży i dorosłych. Chcącym poznać smak tanecznej rywalizacji i tańca na zaawansowanym poziomie proponujemy treningi w Klubie Tańca Towarzyskiego.

hip-hop

To technika należąca do street dance- tańców ulicznych Nowego Yorku. Taniec pełen luzu i energii, mający niewiele ograniczeń i rozwijający kreatywność. Podstawowym elementem tańca jest bounce, a także groove. Nie wiesz co to znaczy? Musisz się przekonać tańcząc. Zajęcia dzielimy według wieku na dzieci młodsze, starsze, młodzież a także dorosłych. Dla głodnych pełnego rozwoju i sukcesu proponujemy treningi w naszych zespołach tanecznych.

jazz

Stworzony do wyrażania emocji, uczuć i ekspresji. To niezwykła różnorodność ruchów i synchronizacji ciała w muzyce, w połączeniu z wyrażaniem emocji, jest jednym oryginalnych sposobów „mówienia" poprzez taniec. Na tych zajęciach uczymy się wyrażać, interpretować muzykę, zyskujemy świadomość własnego ciała. Taniec jazzowy jest idealną podstawą ruchowo-taneczną zarówno dla osób początkujących jak i doświadczonych tancerzy. 

breakdance

B-boying/ breakdance narodził się w 1969 roku w Bronx'ie, dzielnicy Nowego Jorku. Polega on na wykonywaniu z rytmicznego energicznego tańca w połączeniu a akrobacjami, tworząc w ten sposób nierozerwalną całość. Idealna opcja dla ludzi lubiących aktywność, funkową muzykę oraz radosne zmęczenie dla tych małych, dla starszych oraz dla tych co już ogarniają podstawy, wszystko w środę.

akademia malucha 

Zajęcia dla przedszkolaków między 4 a 6 rokiem życia. To czas spędzony na zabawie z muzyką i ruchem, a także nauka prostych elementów gimnastycznych i tanecznych. Na dobry początek zapraszamy na zajęcia rytmiczno-taneczne, z czasem można wybrać te poszerzone o elementy tańca towarzyskiego, hip-hopu czy baletu.

latino solo

Tańce latynoamerykańskie wzbogacone o salsę i bachate tańczone bez partnera. Do czerpania radości z tańca w rytmicznej gorącej muzyce nie potrzebujemy prowadzenia. Zajęcia przyniosą radość, spełnienie oraz kondycję, a to wszystko w przyjaznej atmosferze. Proponujemy grupę podstawową oraz zajęcia intensive dla bardziej wkręconych.

heels "na obcasach"

High heels to zajęcia na których poznasz tajniki poruszania się na szpilkach. Zajęcia skupiają się na jakości i technice ruchu, izolacjach i płynnych kobiecych ruchach. Na zajęcia można przyjść w dowolnym, wygodnym obuwiu, nie trzeba zaczynać od szpilek, jednak z czasem docenicie ich wpływ na ruch i wygląd sylwetki. Każde zajęcia to nowa kobieca choreografia, dzięki której uwolnisz swoją zmysłowość i pewność siebie!

pierwszy taniec

Pragniecie aby w tym wyjątkowym dniu, Wasz taniec również był wyjątkowy. Jesteśmy, aby pomóc. Możemy zrealizować Wasze pomysły lub zaaranżować występ według naszych sugestii. Rozumiejąc trud przedślubnych przygotowań, postaramy się dostosować czas, miejsce i plan przygotowań do Waszych możliwości. Sprawimy, że ten Pierwszy Taniec będzie niezapomniany.

lekcje indywidualne

Jeżeli masz indywidualne potrzeby, krępują Cię zajęcia w grupie, bądź przez brak czasu nie możesz przyjść na kurs, to propozycja dla Ciebie. Wspólnie dopasujemy termin i miejsce do Twoich potrzeb i możliwości. Sam zdecydujesz o tempie pracy i o tym czego chcesz się nauczyć.
Lekcje indywidualne pomogą nadrobić zaległości i rozwiązać Twoje problemy taneczne.

kurs tańca w parze

To propozycja dla par chcących nauczyć się tańca razem. Na początek proponujemy taniec użytkowy, imprezowy, gdzie poznajemy postawy prowadzenia, przejść i ruchu do muzyki tanecznej. W czasie kolejnych stopni wtajemniczenia wkraczamy w style tańca towarzyskiego jak samba, cha-cha, walc czy tango. Wszystko odbywa się w czasie 3- miesięcznych kursów. Nie masz pary? Napisz, być może znajdziemy.