top of page

taniec towarzyski

To nie tylko wyrafinowana sztuka, ale także przyjemna aktywność. Na zajęciach uczymy gorących tańców latynoamerykańskich jak samba, cha-cha czy jive, a także eleganckich standardowych jak walc angielski, wiedeński czy tango. Prowadzenie i poziom jest dostosowany do wieku uczestników – dzieci, młodzieży i dorosłych. Chcącym poznać smak tanecznej rywalizacji i tańca na zaawansowanym poziomie proponujemy treningi w Klubie Tańca Towarzyskiego.

hip-hop

To technika należąca do street dance- tańców ulicznych Nowego Yorku. Taniec pełen luzu i energii, mający niewiele ograniczeń i rozwijający kreatywność. Podstawowym elementem tańca jest bounce, a także groove. Nie wiesz co to znaczy? Musisz się przekonać tańcząc. Zajęcia dzielimy według wieku na dzieci młodsze, starsze, młodzież a także dorosłych. Dla głodnych pełnego rozwoju i sukcesu proponujemy treningi w naszych zespołach tanecznych.

jazz

Stworzony do wyrażania emocji, uczuć i ekspresji. To niezwykła różnorodność ruchów i synchronizacji ciała w muzyce, w połączeniu z wyrażaniem emocji, jest jednym oryginalnych sposobów „mówienia" poprzez taniec. Na tych zajęciach uczymy się wyrażać, interpretować muzykę, zyskujemy świadomość własnego ciała. Taniec jazzowy jest idealną podstawą ruchowo-taneczną zarówno dla osób początkujących jak i doświadczonych tancerzy. 

breakdance

B-boying/ breakdance narodził się w 1969 roku w Bronx'ie, dzielnicy Nowego Jorku. Polega on na wykonywaniu z rytmicznego energicznego tańca w połączeniu a akrobacjami, tworząc w ten sposób nierozerwalną całość. Idealna opcja dla ludzi lubiących aktywność, funkową muzykę oraz radosne zmęczenie dla tych małych, dla starszych oraz dla tych co już ogarniają podstawy, wszystko w środę.

akademia malucha 

Zajęcia dla przedszkolaków między 4 a 6 rokiem życia. To czas spędzony na zabawie z muzyką i ruchem, a także nauka prostych elementów gimnastycznych i tanecznych. Na dobry początek zapraszamy na zajęcia rytmiczno-taneczne, z czasem można wybrać te poszerzone o elementy tańca towarzyskiego, hip-hopu czy baletu.

latino solo

Tańce latynoamerykańskie wzbogacone o salsę i bachate tańczone bez partnera. Do czerpania radości z tańca w rytmicznej gorącej muzyce nie potrzebujemy prowadzenia. Zajęcia przyniosą radość, spełnienie oraz kondycję, a to wszystko w przyjaznej atmosferze. Proponujemy grupę podstawową oraz zajęcia intensive dla bardziej wkręconych.

pierwszy taniec

Pragniecie aby w tym wyjątkowym dniu, Wasz taniec również był wyjątkowy. Jesteśmy, aby pomóc. Możemy zrealizować Wasze pomysły lub zaaranżować występ według naszych sugestii. Rozumiejąc trud przedślubnych przygotowań, postaramy się dostosować czas, miejsce i plan przygotowań do Waszych możliwości. Sprawimy, że ten Pierwszy Taniec będzie niezapomniany.

lekcje indywidualne

Jeżeli masz indywidualne potrzeby, krępują Cię zajęcia w grupie, bądź przez brak czasu nie możesz przyjść na kurs, to propozycja dla Ciebie. Wspólnie dopasujemy termin i miejsce do Twoich potrzeb i możliwości. Sam zdecydujesz o tempie pracy i o tym czego chcesz się nauczyć.
Lekcje indywidualne pomogą nadrobić zaległości i rozwiązać Twoje problemy taneczne.

kurs tańca w parze

To propozycja dla par chcących nauczyć się tańca razem. Na początek proponujemy taniec użytkowy, imprezowy, gdzie poznajemy postawy prowadzenia, przejść i ruchu do muzyki tanecznej. W czasie kolejnych stopni wtajemniczenia wkraczamy w style tańca towarzyskiego jak samba, cha-cha, walc czy tango. Wszystko odbywa się w czasie 3- miesięcznych kursów. Nie masz pary? Napisz, być może znajdziemy.

bottom of page