top of page
35987582_10156974851551062_1206795070401

TANIEC TOWARZYSKI

PIOTR jest właścicielem Szkoły Tańca Cordex, która jest spełnieniem jego marzeń z dzieciństwa. Tancerz Mistrzowskiej międzynarodowej klasy S, sędzia Światowej Federacji Tańca Sportowego (WDSF) i krajowej (FTS), dyplomowany trener sportu tanecznego, odznaczony za zasługi dla sportu przez Ministra Sportu. Uwielbia dzielić się swoją pasją na poziomie tańca profesjonalnego jak i rekreacji i rozrywki. Taniec to jego życie.

Soniabaran.jpeg

HIP-HOP/ JAZZ

SONIA jest tancerką CORDEX od 2004r, a instruktorką

i trenerką od 2009r. Przygodę taneczną rozpoczęła od baletu, jazzu i stepowania. Do dzisiaj dzieli się tymi umiejętnościami z najmłodszymi. Przyszłość doprowadziła ją do stylów street dance, które są jej pasją do dzisiaj. Trenerka zespołu TIPPY TOE oraz Nie leć w COOLki, do niedawna aktywnie tańcząca we wrocławskiej ekipie hip-hop/lite feet Fam Affair. Dziś z pasja oddaje się prowadzeniu tancerzy.

181092080_3816437541784828_6691499527308504039_n.jpg

HIP-HOP

ASIA pierwsze kroki z jazzu, street dances, a nawet flamenco stawiała w Szkole Tańca Fuego z Lubina. Obecnie jest trenerem grupy KidDo Team oraz częścią wrocławskiej szkoły FOR The RECORD. Bierze udział w różnych projektach, turniejach oraz wciąż się szkoli w czasie wielu polskich, jak i zagranicznych szkoleń tanecznych m.in. w Japonii, Paryżu, Amsterdamie. Zdobyta wiedzą chętnie i radośnie się dzieli z nowym pokoleniem! Trenerka zespołu Nie leć w COOLki, Wassabi i CHILLI!

302961417_806190080738846_4709698100537061332_n.jpg

TANIEC TOWARZYSKI

KRYSTIAN to wychowanek szkoły tańca Cordex, przygodę   z tańcem zaczął późno w wieku 16 lat, lecz nie przeszkodziło mu to w osiągnięciu wielu sukcesów w turniejach tańca towarzyskiego zarówno w Polsce jak i za granicą. W naszej szkole prowadzi samodzielne zajęcia od ponad 10 lat, specjalizuje się głównie w latino, a także przygotowuje pary pod kątem weselnego pierwszego tańca oraz jego użytkowej formy. Prowadzi także zajęcia dla dzieci i młodzieży. Zaraża uśmiechem i pozytywną energią.

_MDF8799_net.jpg

  HIP-HOP

MAGDA swoją przygodę z tańcem rozpoczynała w Szkole Tańca Gregory w Jeleniej Górze, gdzie zapałała miłością do Hip-hopu     i House’u. Obecnie jest instruktorką wrocławskiej grupy tanecznej Aqua2fana oraz prowadzi zajęcia z choreografii. Udziela się w różnego rodzaju projektach, nagraniach czy innych kreatywnych inicjatywach. Bierze również udział w licznych szkoleniach, warsztatach, obozach- zdobytą wiedzą dzieli się na zajęciach.  W naszej szkole prowadzi HIP-HOP od postaw dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

unnamed-2.jpg

BREAKDANCE

Bgirl PAULINA pochodzi z Wrocławia i breaking tańczy od 2004 roku. W tańcu stawia przede wszystkim na kreatywność, kompletność i wyrażanie siebie. Reprezentuje Polskę na arenie krajowej i międzynarodowej. Jest zwyciężczynią tegorocznego Red Bull BC One Poland Cypher, a w zeszłym roku dotarła do Top 8 World WDSF Breaking Championship w Paryżu i Top 4 European Breaking Championship w Sochi.

Na jej zajęciach nauczycie się podstaw breakingu, muzykalności, nie zabraknie kreatywnych zadań, ale              i ciężkiej pracy.

image0.jpeg

JAZZ

AGATA Rozpoczęła swoją przygodę z tańcem w wieku 6 lat     w zespole „Flesz” w Legnicy, w którym przetańczyła 12 lat       w stylach takich jak contemporary, modern, jazz, balet. 
Ukończyła Akademię Muzyczną w Łodzi na kierunku choreografia i techniki tańca. Współpracowała z teatrem Avatar z Legnicy jako tancerka, animatorka i w Centrum działań twórczych „Kuźnia” we Wrocławiu, gdzie przez 5 lat mogłam prowadzić i szkolić młodzież tworząc musicale. 
Obecnie współpracuje z Everest Production wystawiając spektakle i pokazy akrobatyczno- taneczne. Agata zaprasza na zajęcia jazzowe w każdy poniedziałek!

IMG_3324.jpg

 TANIEC TOWARZYSKI

ANASTASIA rozpoczęła naukę tańca w Charkowie w Ukrainie. Jest tancerką najwyższej międzynarodowej klasy S w tańcach latynoamerykańskich. Zdobyła Mistrzostwo na miedzynarodowych zawodach Capital Cup Mińsk, wielokrotnie została finalistką ogólnoukraińskich i miedzynarodowych zawodów i turniejów. Prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży oraz szkoli pary sportowe. W Cordexie prowadzi Akademie Malucha oraz taniec towarzyski dla dzieci.

bottom of page