GRUPY HIP-HOP

GRUPY HIP-HOP 

CHILLI (powyżej 14 lat)

Zespół powstał w 2011r. i odziedziczył nazwę po starszych kolegach, aby godnie ją reprezentować. Ekipa najpierw zdobyła uznanie jako CHILLInki, ale z czasem zdecydowali się zmienić nazwę na bardziej dorosłą, która lepiej oddaje ich wiek i poziom. Można powiedzieć że na polską scenę taneczna wpadli jak bomba. Od pierwszych startów zdobywali czołowe, finałowe miejsca. Jednak, co warto podkreślić, nigdy nie spoczęli na laurach, ich umiejętności nieustannie polepszają się, czego potwierdzeniem jest wciąż rosnąca liczba osiągnięć i sukcesów. Z ważniejszych można wymienić: 2 m-ce w 2015r i zwycięstwo w 2016r na Street Dance Story we Wrocławiu, coroczny finał od 2012 roku a tym sezonie brawurowe zwycięstwo we wrocławskiej Bitwie na Taniec, 4m-ce na prestiżowym turnieju Rytm Ulicy 2014 w Pile, 6 m-ce na zawodach M1 w Częstochowie, które zajęli walcząc jako jedyny zespół dziecięcy w gronie dorosłych ekip. Doceniani, chwaleni i znani, wyróżniani tak przez sędziów, tancerzy, jak i trenerów innych szkół i zespołów. Są naszą ogromną dumą i nie możemy się doczekać kolejnych wyzwań!

Skład:

Pola Marek

Maja Marek

Amelka Duda

Julia Makowska

Natalia Maciewicz

Julia Dębicka


CHILLI Kids (10-13lat)

Zespół powstał pod koniec 2015r i dopiero w 2016r rozpoczął pierwsze pokazy i rywalizacje turniejową. Jednak nie oznacza to ,że sukcesy ich ominęły. Na swoim pierwszym turnieju Street Dance Story we Wrocławiu zajęli 4 m-ce pokonując 11 innych zespołów. Wynik ten jednak bardzo szybko poprawili na wrocławskiej Bitwie na Taniec zajmując z hukiem 2m-ce. Kolejne sezony to pasmo złotych i srebrnych sukcesów. Tancerze zaczęli prezentować się także w kategoriach solowych i duetowych, a nawet bitwach ekip. Od 2018 roku bierzemy udział także w turniejach międzynarodowych i juz możemy się pochwalić 1 miejscem na zawodach Right to Dance w Brnie.

Zapraszamy wszystkie chętne dziciaki do dołaczenia to tej wspaniałej ekipy- te sukcesy mogą być też Wasze!

Skład:

Hania Wieczorek

Zuzia Waszkowska

Asia Piwko

Weronika Rudenko

Weronika Twardijewicz

Wiktoria Dobrzycka

Wojtek Sommer
COOL Kids (8-10 lat)

 Najmłodszy nabytek startujący na turniejach od 2018 roku. Pełna energia, mnóstwo uśmiechu oraz wytrwałość na treningach na pewno niebawem zaprowadzą ich na szczyt! Chcesz dołączyć? teraz najlepszy moment!


Skład:

Zuzia Tyczyńska

Sandra Płodzień

Ola Wieczorek

Basia Kalinowska

Amelia Litwinowicz

Tosia Kłosowska

Lena Dąbrowska

Natalia Tereszczak

Nina Wojewodzic

Lena Adamczyk

Bartek Sobociński