Z KIM PRACUJEMY
       Dzięki istnieniu Szkoły od przeszło 15 lat nawiązaliśmy kontakty z wieloma OSOBISTOŚCIAMI ze świata tańca, klubami tanecznymi i instytucjami. Dla naszych tancerzy oznacza to możliwość kształcenia się u NAJLEPSZYCH TRENERÓW i choreografów światowego formatu.

       


      Współpraca z licznymi przedszkolami propaguje taniec wśród NAJMŁODSZYCH mieszkańców Wałbrzycha i okolic. Od kilku lat  organizujemy Turniej Tańca Przedszkolaków i z roku na rok cieszy się on coraz większą popularnością zarówno wśród uczestników, jak i widzów. W 1015 roku byliśmy organizatorami Mistrzostw Polski w 10 Tańcach Federacji Tańca Sportowego, imprezy o niezwykłej randze i nieprzeciętnym rozmachu.

      Nasze działania doceniła również FILHARMONIA SUDECKA, angażując naszych tancerzy  dla uatrakcyjnienia „Międzynarodowego Przeglądu Piosenki Dziecięcej", Opery „Tosca" i "Traviata" , operetki "Zemsta Nietoperza" czy realizowanych przez Filharmonię audycji dla dzieci i młodzieży z dolnośląskich szkół i przedszkoli. 

 

      W 2012r nasi tancerze pomyślnie przeszli casting i wzięli udział w występie podczas Ceremonii Otwarcia Mistrzostw EURO 2012 we Wrocławiu. Wiele miesięcy prób i ciężkiej pracy zaowocowały rewelacyjnymi pokazami przedmeczowymi i niezapomnianymi emocjami, którymi podzieliliśmy poprzez film w Aktualnościach i zdjęcia w Galerii.


2014 rok przyniósł współpracę z Teatrem Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu. 5 tancerek i instruktorek Szkoły Tańca Cordex wystąpiło w spektaklu SAMBA DE MINEIRO, sześciorkotnie rozgrzewając wałbrzyskich widzów rytmami samby. Także w tym roku będziemy choreografami dolnośląskich wyborów Miss Polonii 2014.

    

 Współdziałanie z ośrodkami pomocy i organizacjami pozarządowymi (Fundacja im. Jana Pawła II, „Ostoja", PCPR Środa Śląska, MOPS) pozwala nam na prace z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI i dotkniętymi przez los. Jesteśmy jedną z nielicznych Szkół Tańca w Polsce, która prowadzi zajęcia dla osób niepełnosprawnych.