NAUKA TAŃCA
AKADEMIA MALUCHA
Ruch, muzyka, śmiech i taniec - takie są zajęciach dla maluchów na które serdecznie zapraszamy już 4-latki! Do wyboru zajęcia ogólne, z elementami baletu oraz z elementami hip-hop'u!    więcej »
TANIEC TOWARZYSKI
Założeniem zajęć jest nauka podstaw tańca, rytmiki i poruszania się w takt muzyki. Uczymy tańców latynoamerykańskich (Samba, Cha-Cha, Jive), standardowych (Walc angielski i wiedeński, Quickstep)...    więcej »
HIP-HOP
Hip-Hop, tak jak inne style należące do grupy tańców ulicznych, jest tańcem bardzo żywiołowym, energicznym i angażującym w pracę mięśnie całego ciała. Dlatego zajęcia hip-hop są idealną formą ruchu...    więcej »
BREAKDANCE
Samo sedno street dance! Taniec wymagający i bardzo energiczny, a przy tym dający niewiarygodną satysfakcję!    więcej »
TANIEC JAZZOWY
Podobnie jak każda inna technika tańca stworzona do wyrażania emocji i ekspresji na scenie, tak samo taniec jazzowy, jest jednym z tych, który zyskał dzięki swojej konwencji, również w dzisiejszych czasach wielu zwolenników. Ta niezwykła różnorodność ruchów...    więcej »
LADY DANCE
Jeżeli inspirują Cie takie kobiety jak Beyonce, Ciara czy Alicia Keys naucz sie poruszać tak jak one! Odwagi! To zajęcia specjalnie dla Ciebie    więcej »
LATINO SOLO
Zajęcia dla osób kochających taniec i ruch przy muzyce stanowiące alternatywę np. dla aerobiku. Poznasz style tj. Salsa, Samba, Cha cha, Rumba i wiele innych.     więcej »
LEKCJE INDYWIDUALNE
LEKCJE INDYWIDUALNE Jeżeli masz indywidualne potrzeby, krępują Cię zajęcia w grupie, bądź przez brak czasu nie możesz przyjść na kurs, to propozycja ta jest właśnie dla Ciebie. Wspólnie dopasujemy termin i miejsce do Twoich potrzeb i możliwości. Sam zdecydujesz o tempie pracy i o tym czego chcesz się nauczyć.    więcej »
NAUKA PIERWSZEGO TAŃCA
NAUKA PIERWSZEGO TAŃCA Pragniecie aby w tym wyjątkowym dniu, Wasz taniec również był wyjątkowy. Jesteśmy, aby pomóc. Możemy zrealizować Wasze pomysły lub zaaranżować występ według naszych sugestii. Zdecydujecie czy ten pierwszy taniec będzie delikatny i bardzo nastrojowy, czy pozwolicie sobie na odrobinę szaleństwa i tanecznej improwizacji.     więcej »
WARSZTATY
WARSZTATY Kilkugodzinne, weekendowe warsztaty to świetny sposób na zapoznanie się z nowym stylem tanecznym i szybką, efektywną naukę. Zajęcia zaplanowane są w taki sposób, aby uczestnicy mogli przyswoić podstawowe kroki, figury i terminologię, zapoznać z historia i klimatem prezentowanego tańca. Po tak spędzonym weekendzie z pewnością odnajdziecie się w poznanym stylu i połkniecie tanecznego bakcyla.     więcej »