« wstecz AKTUALNOŚCI » NASZE SUKCESY NA STREET DANCE STORY AKTUALNOŚCI
28.03.2016r.

28. MARCA WCIĄŻ ROSNĄCA GRUPA NASZYCH HIP-HOPOWYCH TANCERZY WYBRAŁA SIĘ NA WALCZYĆ Z NAJLEPSZYMI TANCERZAMI W POLSCE- EFEKTY PRZEROSŁY OCZEKIWANIA!

PRZEDE WSZYSTKIM NIE ZAWIODŁY NAS CHILLInki, KTÓRYCH FORMA, UMIEJĘTNOŚCI I POWER WCIĄŻ ROSNA W SIŁĘ, CZEGO DOWODEM JEST NAJPIERW WEJŚCIE DO FINAŁU A NASTĘPNIE ZDOBYCIE WYSOKIEGO 3 M-CA! GRATULACJE I OBY TAK DALEJ!  W ZWIĄZKU Z ROSNĄCĄ POZYCJA TEGO ZESPOŁU W ŚWIECIE TAŃCA A TAKŻE WIEKU SAMYCH TANCERZY, POSTANOWILIŚMY PODKREŚLIĆ TO TAKŻE DOJRZAŁĄ NAZWĄ- JUZ OD NASTĘPNEGO TURNIEJU 6 MARCA W MAGNOLII ZESPÓŁ BEDZIE NAZYWAŁ SIE CHILLI!

OGROMNYM POZYTYWNYM ZASKOCZENIEM BYŁ DLA NAS WYSTEP SOLOWY TOMKA GRUSZKI (CHILLInki). OD ZAWSZE WIEDZIELIŚMY, ŻE TEN CHŁOPAK MA TALENT I NIEPRZECIĘTNE UMIEJĘTNOŚCI, ALE TO CO POKAZAŁ W BITWACH SEVEN 2 SMOKE PRZEROSŁO WSZYSTKO CO DO TEJ PORY PREZENTOWAŁ. JEGO CAŁY WYSTĘP MOŻNA OBEJRZEĆ NA NASZYM FB. TOMEK ZAJĄŁ 2 M-CE, A SĘDZIOWIE KILKAKROTNIE POWTARZALI, ŻE JEST ZWYCIĘZCĄ TEGO DNIA!

OSTATNIĄ WSPANIAŁĄ PRZYJEMNOŚCIĄ BYŁO OGLĄDANIE DEBIUTU NASZEGO NAJMŁODSZEGO ZESPOŁU- CHILLI KIDS. DZIEWCZYNY TRENUJĄ NA POWAŻNIE OD LISTOPADA I START NA STREET DANCE STORY BYŁ ICH PIERWSZYM WYSTĘPEM. ZATAŃCZYŁY FENOMENALNIE, DAJĄC NAM WIELE POWODÓW DO DUMY I ZDOBYWAJĄC 4 M-CE POKONAWSZY 11 INNYCH ZESPOŁÓW. 

GRATULUJEMY WSZYTKIM TANCERZOM, KTÓRZY TAK DZIELNIE PREZENTOWALI SWOJE UMIEJĘTNOŚCI, ZARÓWNO Z ST CORDEX JAK I  INNYCH SZKÓŁ! JESTEŚCIE NASZĄ INSPIRACJĄ!