O NAS -CO ROBIMY

CO ROBIMY

 

Prowadzimy zajęcia taneczne zarówno dla tych, którzy traktują TANIEC jako przyjemną formę relaksu i tych pragnących doskonalić się na zaawansowanym poziomie. W naszej Szkole możesz zaspokoić różne potrzeby taneczne, w czym pomaga rozbudowana oferta, którą wciąż poszerzamy [Aktualna oferta - kliknij]. Jeśli jednak nie znajdziesz zajęć dla siebie, a masz CIEKAWY POMYSŁ  lub chcesz się uczyć w gronie znajomych, skontaktuj się z nami, a postaramy się to dla Ciebie zorganizować.

Ucząc tańca skupiamy się na wielu jego elementach. Pragniemy aby nasi uczniowie, oprócz znajomości techniki tańca, posiadali wiedzę na temat jego HISTORII i pochodzenia poszczególnych stylów. Tylko takie połączenie daje możliwość pełnego wyrażenia się w tańcu.

Nasi instruktorzy przez cały rok wzbogacają swoją wiedzę i PODNOSZĄ KWALIFIKACJE poprzez udział w szkoleniach tanecznych prowadzonych przez największe AUTORYTETY świata tanecznego. W ten sposób gwarantujemy uczniom dostęp do NAJNOWSZEJ i precyzyjnej WIEDZY tanecznej. Chętnie odpowiadamy na każde pytanie związane z tańcem, a także wskażemy inne źródła wiedzy i podzielimy się ciekawymi materiałami.


Działający przy Szkole, KLUB TAŃCA TOWARZYSKIEGO przygotowuje pary do udziału w turniejach tańca na arenie krajowej i międzynarodowej. Poszczycić możemy się wieloma zwycięstwami i czołowymi lokatami na turniejach tak jak: Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Otwarte Mistrzostwa Belgii, Karkonosze Open, Bohemia Open i wielu wielu innych.

Stworzona w 2008 roku formacja CHILLI skupiała najlepszych HIP - HOPowych tancerzy i jednocześnie instruktorów naszej Szkoły. Zajmują się TAŃCAMI ULICZNYMI: hip-hop old school, hip-hop new school (nie new style), locking, house, dancehall i in. Od początku istnienia cieszy się licznymi sukcesami (Mistrzostwo Dolnego Śląska, I m-ce na Otwartych Mistrzostwach Polski, Półfinał Mistrzostw Polski). Występują na TURNIEJACH i pokazach, szkolą siebie i innych, aby przekazać swoją pasję dalej. Od 2010 roku mają swoich młodszych naśladowców. Z powodzeniem wychowaliśmy zespoły Da Urban Kids, CHILLInki i LegGO! W każdym następnym roku staramy się powiększać i udoskonalać to grono, w tym roku powstał nowy zespół breakdance prowadzony przez Maksa Mazurka oraz formacja mlodzieżowa SAY WHAT?!